O nás

PŘÍBĚH ŽIDLIČEK

Malované židličky jsou citlivě renovované školní židle, každá se svým příběhem a především novým originálním obrázkem.
K dispozici jsou čtyři velikosti - od židlí pro nejmenší, předškolní děti, až po židli, na kterou se pohodlně posadí dospělý. Autorem maleb je výtvarnice Magda Andresová.
O autorce se dozvíte více na www.ilustruji.cz.

HERNÍ PROSTOR

Židle a stolky mohou být zároveň herním prostorem - místem inspirujícím ke hře. V naší nabídce najdete židle a stolky s originálními „deskovými“ hrami, proplétačkami, tématickými krajinami. K některým z nich jsme jako doplněk připravili autorské vystřihovánky.

Pozornost věnujeme také začínajícím školákům. Jim je věnována edice „Do školy vesele!“ Najdete v ní například obrázkový stůl z edice „Do školy vesele!“ se zakomponovanými písmeny a čísly, dřevěnou paletu s vizuálním návodem na míchání barev a spoustu dalších věcí.

CHCETE VÍC NEŽ JEDNU?

Každá židle je originál, ale uděláme Vám sadu harmonicky ladících židliček pro sourozence, pro děti a rodiče nebo sadu se stolkem. Inspirujte se v našem obchodě nebo nám rovnou napiště své přání.

Máte svoji židli (případně jiný kus nábytku) a přejete si ho oživit malbou? Nebojte se nás kontaktovat, pokud to bude možné, rádi Vám vyjdeme vstříc.

DĚTSKÉ NÁŘADÍ

Druhou naší zásadní myšlenkou je podpora rozvoje šikovnosti u dětí prostřednictvím funkčního dětského nářadí. Jsme přesvědčeni, že pokud dětem dopřejete skutečně funkční nářadí, které je koncipované pro ně a padne jim dobře do ruky, nikoli náhražku, která nefunguje, má to na jejich rozvoj významně pozitivní vliv. Vyzkoušejte si to. Budete příjemně překvapeni.

 

Používá se opensource systém OpenCart
Malované židličky © 2021 | Credit to mycandymagz all right reserved